Cтроительный интернет-журнал Prostostroy.com - доступно о строительстве, ремонте и дизайне

Японские секаторы ARS: удобство, качество, многофункциональность

Секатор — це те, що повинно бути в будь-якому саду, на будь-якій дачі і так далі. Тільки з садовими ножицями можна грамотно доглядати за рослинами, не шкодячи ім. На ринку є дуже багато секаторів, що коли підходить час вибирати, починаєш мимоволі губитися у всьому цьому. Але ж хочеться підібрати гарні, і щоб подешевше. Тому, багато рекомендують японські секатори ARS, які дозволяє придбати офіційний представник.

Але перш ніж накидатися на секатори в магазині, важливо для себе визначити, який саме секатор потрібен вам. Наприклад, є зубчаста різновид. Вони добре підходять тим, у кого слабкі руки. Самі леза дуже схожі за принципом роботи на ковадла. Є також обхідні варіанти. Вони, за своєю суттю, є поліпшеними ножицями. Верхнє лезо у них гостре, а нижня немає. Для трав, живих дерев і винограду підійде відмінно. Секатори-ковадла мають гострі і негострі зони лез. Для засохлих дерев і кущів ідеально. Ну і стеблові секатори є. Вони виглядають як дзьоб папуги, через що відмінно підходять для зрізання квітів. Що стосується додаткових функцій, то вони вказуються окремо.

Секатори від ARS користуються великою популярністю через своїх позитивних якостей, яких у них більш ніж достатньо. Наприклад, дуже важливим є той факт, що використовуються хромовані або нікельовані леза. Це не тільки підвищує загальну якість, а й захищає від корозії, що додатково продовжує термін служби. Всі моделі від ARS відрізняються цікавою конструкцією, завдяки чому їх можна відкрити простим натисненням руки. А велика різноманітність також відкриває доступ до найрізноманітніших розмірів рукояті. Це дозволяє підібрати варіант, який буде ідеально лягати саме в вашу руку. Ну а сама рукоять також забезпечена спеціальним покриттям, яке, а також технологією проти втоми. Все це не тільки спрощує використання інструменту, але і дозволяє набагато довше з ним працювати. Та й японський виробник щороку поповнює каталог новими моделями і варіантами, завдяки чому ножиці стають все краще і краще для роботи.